Kruszywa Zielona Góra

W branży działamy już od ponad dekady, oferując kruszywa mające niezbędne atesty i pochodzące jedynie od zaufanych dostawców. Dostarczamy między innymi:

  • żwir,
  • grys,
  • tłuczeń,
  • piasek płukany, budowlany,
  • pospółkę piaskowo-żwirową oraz piaskową,
  • kamień ogrodowy i hydrotechniczny,
  • mieszankę bazaltową.

Materiały mają zastosowanie we wielu pracach przemysłowych, ogrodowych, budowlanych oraz drogowych. Doskonale służą na przykład do przygotowywania warstw wiążących pod szosę, utwardzania podjazdów, aranżowania ścieżek na podwórkach, jak również tworzenia dekoracyjnego podłoża pod krzewami. Klientów z Zielonej Góry zainteresowanych złożeniem zamówienia na minimum 1 tonę danego kruszywa zapraszamy do kontaktu!

Tłuczeń – Zielona Góra

W ofercie posiadamy kruszywo o grubym uziarnieniu, jakim jest tłuczeń. To rozkruszone, łamane skały magmowe, metamorficzne oraz osadowe wyróżniające się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, a także uszkodzenia mechaniczne. Materiał nie wchłania wody, a wręcz pomaga w jej drenowaniu, dlatego często stosuje się go do umacniania ścian w rowach czy stabilizowania podmokłych gruntów. Kruszywo sprawdzi się również do produkcji betonów, utwardzania nawierzchni drogowych i kolejowych. Klientów z Zielonej Góry zainteresowanych zaopatrzeniem się w dowolną ilość materiału, jakim jest tłuczeń, zachęcamy do kontaktu!

Transport kruszyw budowlanych, ogrodowych i drogowych

Zdobywamy zaufanie Klientów od lat, dzięki szerokiej gamie proponowanych kruszyw, jak również indywidualnemu podejściu do zleceń. Nasza flota pojazdów jest w pełni przygotowana do transportu piasków, gresów, żwirów czy tłucznia na różne odległości, zapewniając nie tylko terminowość, ale też bezpieczeństwo i ochronę przewożonych materiałów. Ponadto partnerom biznesowym oraz osobom indywidualnym gwarantujemy korzystne, konkurencyjne ceny kruszyw. Zlecenia realizujemy w okolicach Zgorzelca, a także Görlitz, ale transport proponujemy również Klientom z Zielonej Góry. Zapraszamy!